نمایندگی تعمیر تلویزیون مارشال

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

یکی از مسائل غیرمنتظره ای که ممکن است برای تلویزیون مارشال شما رخ دهد، چشمک زدن/سوسو زدن تصویر است. این موضوع می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد زیرا می‌تواند شما را از هر چیزی که تماشا می‌کنید مختل کرده و حواس‌تان را پرت کند. خوشبختانه راه حل های ساده ای برای این موضوع وجود دارد. این مقاله روش هایی را برای تعمیر لرزش تصویر تلویزیون مارشال را توصیه می کند.

لرزش تصویر تلویزیون مارشال

علت های چشمک زدن / سوسو زدن تلویزیون مارشال

چشمک زدن/سوسو زدن صفحه تلویزیون مارشال، کم نور شدن صفحه تلویزیون مارشال شما است. روی تصویر و کیفیت تلویزیون مارشال تاثیر می گذارد. این خطا مانند یک چراغ بارق ظاهر می شود و فلاش های سیاه را نشان می دهد و باعث می شود تصویر روی تلویزیون مارشال تکان بخورد.

مهمترین راه حل برای این خطا راه اندازی مجدد تلویزیون مارشال است. هنگامی که تلویزیون مارشال را خاموش و روشن کردید، تلویزیون شروع به رفع خطاهای خود خواهد کرد. با این حال، دلایل دیگری می تواند باعث لرزش تصویر تلویزیون شود.

عیب یابی خطای لرزش تصویر تلویزیون مارشال

همانطور که در بالا ذکر شد، دلایل زیادی برای لرزش تصویر تلویزیون شما وجود دارد. در زیر چند دلیل و راه حل های احتمالی آورده شده است:

 1. تنظیم مجدد تلویزیون مارشال

تنظیم مجدد تلویزیون مارشال یکی از ساده ترین و برجسته ترین هک ها برای رفع اکثر مشکلات مثل لرزش تصویر تلویزیون است. تنظیم مجدد تلویزیون مارشال شامل خاموش و روشن کردن تلویزیون مارشال شماست. برای تنظیم مجدد، تلویزیون مارشال را چند دقیقه خاموش کنید، سپس آن را روشن کنید. اگر این مشکل را برطرف نکرد، برای راه حل های احتمالی به خواندن ادامه دهید.

 1. خاموش کردن کارایی انرژی

اکثر تلویزیون مارشال های هوشمند دارای گزینه بهره وری انرژی هستند. و هنگامی که این مورد فعال شود، می تواند باعث سوسو زدن صفحه تلویزیون مارشال شود. سعی کنید تنظیمات را غیرفعال کنید. اگر سوسو زدن متوقف شود، به این معنی است که تلویزیون مارشال انرژی کافی برای عملکرد صحیح را دریافت نکرده است.

 1. کشیدن از برق تلویزیون مارشال

راه حل دیگر برای حل مشکل سوسو زدن تصویر در تلویزیون مارشال، انجام هارد ریست است. با جدا کردن سیم برق تلویزیون مارشال از پریز، آن را به طور خودکار تنظیم مجدد می کند. این عمل باعث بازنشانی می شود که می تواند به حذف سوسو زدن/چشمک زدن و لرزش تصویر تلویزیون مارشال کمک کند. قبل از اینکه کابل برق را دوباره به پریز برق وصل کنید، تلویزیون مارشال را چند دقیقه از برق بکشید.

 1. تغییر مکان تلویزیون مارشال برای رفع لرزش تصویر تلویزیون مارشال

ممکن است تلویزیون مارشال در زاویه بدی قرار داشته باشد که روی صفحه نمایش تأثیر بگذارد. سعی کنید تلویزیون مارشال را به مکانی دیگر در خانه منتقل کنید. این راه می تواند به رفع لرزش تصویر تلویزیون  کمک کند.

 1. بررسی کابل برق

اطمینان حاصل کنید که کابل برق آسیب نبیند و به درستی به تلویزیون مارشال وصل نشده باشد. این کار را با بررسی اتصالات شل، سیم‌های خمیده/سوخته، سیم‌های آسیب‌دیده، و غیره انجام دهید. اگر متوجه شدید که لرزش تصویر فقط هنگام استفاده از یک ورودی خاص اتفاق می‌افتد، ممکن است مشکل همین باشد. کابل های معیوب یا شکسته را عوض کنید تا از خرابی لرزش تصویر تلویزیون مارشال جلوگیری نمایید.

 1. بررسی منبع تغذیه

گاهی اوقات، منبع تغذیه خروجی تلویزیون مارشال که به آن وصل است ممکن است معیوب باشد. برای بررسی اینکه آیا این مشکل وجود دارد، توصیه می شود خروجی منبع تغذیه دیگر را بررسی کنید. می توانید مکان تلویزیون مارشال را از اتاق نشیمن به اتاق خواب تغییر دهید تا مشکلات منبع تغذیه را آزمایش کنید.

این مطلب را از دست ندهید   تعمیر قطعات تلویزیون مارشال

لرزش تصویر

 1. بررسی روتر Wi-Fi

اگر در حال پخش زنده هستید، اتصال بد با روتر شما می‌تواند باعث سوسو زدن تصویر شود. برای رفع این مشکل، روتر را ریست کنید یا به تلویزیون مارشال نزدیک کنید. از طرف دیگر، می توانید روتر را در منطقه ای با اتصال بهتر قرار دهید تا به راحتی مشکل لرزش تصویر تلویزیون را برطرف نمایید.

 1. بررسی منبع ویدیو

منبع ویدیو ممکن است دلیل لرزش تصویر نمایش داده شده در تلویزیون مارشال شما باشد. این زمانی اتفاق می افتد که تلویزیون مارشال فریم های خراب را از پخش دریافت می کند. اگر در حال پخش جریانی هستید، سعی کنید تلویزیون مارشال را دوباره راه اندازی کنید یا روتر را بازنشانی کنید تا خطا برطرف شود.

 1. شرایط نور اتاق

به طور معمول، صفحه نمایش تلویزیون مارشال سوسو می زند، اما آنقدر سریع است که قابل توجه نیست. با این حال، در برخی موارد، شرایط نوری شدید باعث می شود که سوسو زدن قابل توجه باشد. شما می توانید این مشکل را با تغییر وضعیت نور اتاق یا با روشن کردن یا تاریک کردن اتاق برطرف کنید. همچنین، می‌توانید روشنایی صفحه تلویزیون مارشال را از طریق تنظیمات تنظیم کنید تا لرزش تصویر تلویزیون را تعمیر نمایید.

 1. بروز رسانی نرم افزار تلویزیون مارشال

ممکن است نرم افزار تلویزیون مارشال قدیمی باشد، که ممکن است باعث مشکلات اتصال مختلف و نرخ تازه سازی بد شود. توصیه می شود نرم افزار تلویزیون مارشال خود را به طور منظم به روز کنید. برای به روز رسانی نرم افزار تلویزیون مارشال:

 • روی تنظیمات روی کنترل از راه دور تلویزیون مارشال فشار دهید
 • پس از باز شدن گزینه Menu روی Support and Software کلیک کنید
 • سپس Update software را انتخاب کنید
این مطلب را از دست ندهید   7 روش برای رفع نداشتن صدا در تلویزیون مارشال

منتظر بمانید تا نصب به روز رسانی تمام شود. بعد از اتمام بروز رسانی لرزش تصویر تلویزیون باید متوقف شده باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 15 =